KALENDER
E T K N R L P

Õppekorraldus alates 18. maist/ Организация учебной работы с 18 мая

Õppekorraldus alates 18. maist

Alates 18. maist jätkub õppetöö vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi suunistele ja turvalisuskaalutlustele distantsõppena, et vältida võimalikku COVID-19 nakkuse levikut koolipere seas. Kontaktkonsultatsioone võimaldatakse vastavalt ministeeriumi juhistele vajaduse korral üksnes 9. klassi lõpetajatele, kes valmistuvad gümnaasiumi sisseastumiskatseteks ja rangelt põhjendatud juhtudel harduslike erivajadustega ning suure mahajäämusega õpilastele, kui seda ei ole võimalik teha läbi e-kanalite.
Alates 1. juunist on õppetöö korraldatud ilma tunniplaanita projektõppena, mille käigus toimuvad üks kord koolipäeva jooksul distantskonsultatsioonid läbi e-kanalite ja ülejäänud päeva jooksul tegelevad õpilased õpiprojektiga. Projektõppe korraldus on ettevalmistamisel ja sellega seotud täpsed juhised antakse õpetajate poolt mai viimasel nädalal.

Kooli juhtkond

Организация учебной работы с 18 мая.

Начиная с 18 мая, дистанционное обучение будет продолжено  в соответствии с рекомендациями министерства образования и из соображений безопасности, чтобы избежать, возможное заражение вирусом COVID-19 в школе.
В соответствии с руководством министерства образования, прямые консультации будут возможны только при острой необходимости  выпускникам 9 классов, которые готовятся к поступлению в гимназию, а также тем ученикам, у которых особые потребности в обучении и тем, кто сильно отстает от учебной программы.
Начиная с 1 июня, учебная работа будет организована без расписания, то есть, как проектное обучение, в ходе которого, консультации будут проходить дистанционно один раз в день, посредством электронных каналов, а остальное время ученики в течение дня занимаются учебными проектами.
Организация проектного обучения находится в стадии подготовки и связанные с этим руководства, учителя получат на последней неделе мая.

Руководство школы

Kesk 1, Sinimäe