Õpetajad

HEV õpetaja Žanna Belikova belikova@sinimae.edu.ee
Algõpetus, loodus- ja inimeseõpetus Irina Evart evart@sinimae.edu.ee
Muusika Svetlana Jefimova jefimova@sinimae.edu.ee
Algõpetus, keemia Tatjana Juhkam juhkam@sinimae.edu.ee
Kehaline kasvatus Aleksandr Gorodnitšev gorodnitsev@sinimae.edu.ee
Vene keel, loodusõpetus Tamara Krõlova krolova@sinimae.edu.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus Kadi Küng kung@sinimae.edu.ee
Algõpetus Anne Meldre meldre@sinimae.edu.ee
Bioloogia, geograafia Monica Merents-Irs merents@sinimae.edu.ee
Eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetus Meelika Mihkelsaar mihkelsaar@sinimae.edu.ee
Algõpetus Külli Priske priske@sinimae.edu.ee
Eesti keel ja kirjandus Berit Puidet puidet@sinimae.edu.ee
Matemaatika, füüsika Tamara Saveljeva saveljeva@sinimae.edu.ee
Vene keel ja kirjandus Olga Smutnaja smutnaja@sinimae.edu.ee
Tehnoloogiaõpetaja Sergey Tarasevich tarasevich@sinimae.edu.ee
Loodusõpetus, geograafia, bioloogia, keemia, füüsika Helle-Viivi Tolk tolk@sinimae.edu.ee
Inglise keel Melissa Simone Toom toom@sinimae.edu.ee
Matemaatika, kunst ja tööõpetus Helena Tõnsau tonsau@sinimae.edu.ee
KONTAKT
Kesk 1, Sinimäe
Ida-Virumaa, 40101
+372 39 74 233
+372 5788 0084 - kantselei
kool@sinimae.edu.ee
+372 5757 0040 - direktor
Tarmo Tammes
tarmo.tammes@sinimae.edu.ee
Direktori vastuvõtuaeg
telefoni teel:
teisipäev kell 16.30-18.00
Kool aktsepteerib avaliku
sektori üksusena
ainult e-arveid.